DLACZEGO ZROBIŁAM TEN KURS?

Zrobiłam kurs, który sama chciałabym przerobić, kiedy zaczynałam przygodę z WordPressem i stronami internetowymi. Zaoszczędziłabym masę czasu, nerwów, błędów i pieniędzy.

Kiedy ponad 10 lat temu uczyłam się, jak zrobić stronę, brakowało mi miejsca (np. kursu), w którym po polsku i zrozumiałym językiem nauczyłabym się podstaw. Nie rozumiałam programistów. Serio.

Brakowało mi miejsca, dzięki któremu postawiłabym stronę na właściwych i bezpiecznych fundamentach (serwer, domena).

Brakowało mi ludzi, którzy mówili zrozumiałym językiem i ja rozumiałabym, o czym Ci ludzie do mnie mówią i w co mam kliknąć :) Dlatego ja mówię prostym językiem.

Zrobiłam ten kurs, bo chcę Cię usamodzielnić. Krok po kroku zrobisz stronę. A potem będziesz tę stronę samodzielnie obsługiwać. Wielu kursantów robi więcej niż jedną stronę po kursie, robią też strony dla innych.

Ta strona powstała na kursie WP dla zielonych:
anemonstudio.pl

DLA KOGO JEST KURS?

  • Nie możesz dokończyć rozgrzebanej strony na WordPressie. Boisz się. Albo nie wiesz jak. Albo potrzebujesz kogoś, kto Cię pokieruje, bo tak jest szybciej.
  • Odwlekasz moment rozpoczęcia nauki WordPressa. I tym samym odwlekasz posiadanie własnej strony (a biznesowo to raczej kiepska decyzja).
  • Ktoś zrobił dla Ciebie stronę na WordPressie i nie potrafisz samodzielnie nawet wstawić wpisu albo poprawić literówki. Za każdym razem, z każdą pierdołą musisz kogoś prosić o przysługę…lub płacić za to, jak za usługę.
  • Nie masz czasu na wertowanie Internetu w poszukiwaniu rozwiązań. Gwarantuję Ci, że samodzielna nauka jest fascynująca, Ale też bardzo absorbująca czasowo. Wiem to z własnego doświadczenia. Jeżeli zaczniesz robić stronę samodzielnie, to spotkasz pierwszy problem za 5 minut. Średni czas rozwiązania problemu to 2h. Policz sobie, czy masz tyle czasu i oceń samodzielnie.

Ta strona powstała na kursie WP dla zielonych:
mamywene.pl

CHCESZ SIĘ NAUCZYĆ TEGO WORDPRESSA
CZY NIE?