Uczę zupełnie zielonych, jak rozpocząć przygodę z WordPressem. 

Cześć, mam na imię Ewelina

Jak to się wszystko zaczęło? 1 lipca 2014 roku założyłam swoją firmę – Siedemtrzy Studio. Do tego, by mieć własną firmę, dążyłam od dobrych 3 lat, a w roku 2014 założyłam ją formalnie. W tym czasie zajmowałam się głównie tworzeniem stron internetowych – w WordPressie i nie tylko. Udało mi się skompletować całkiem niezłe portfolio :)

W ofercie zawsze miałam szkolenie z obsługi nowej strony. Uczyłam, jak o nią dbać, jak aktualizować i jak samodzielnie nią zarządzać. Lubiłam to. Dzielenie się wiedzą od zawsze sprawiało mi przyjemność.

Po założeniu firmy poznałam mnóstwo przedsiębiorczych kobiet. Między innymi w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej. Szybko odkryłam, że wiele z nich ma bardzo małą wiedzę o stronach internetowych, a zwłaszcza o WordPressie. Miałam świadomość, ile tracą, dlatego postanowiłam to zmienić.

Założyłam grupę edukacyjną Girls Who WordPress, a tydzień później serwis girlswhowp.com. Obie przestrzenie szybko zyskały popularność, którą cieszą się i dziś. Udało mi się od podstaw stworzyć efektywną platformę wymiany wiedzy na temat WordPressa.

Jak uczyć się razem ze mną?

Strona kursu

WordPress dla zielonych to mój autorski kurs online, w którym uczę, jak samodzielnie zrobić stronę www. Bez umiejętności kodowania.
Jeżeli nie wiesz, co to jest WordPressie, chcesz go poznawać w usystematyzowany sposób (bez marnowania czasu i pieniędzy), to jest to kurs dla Ciebie.
Nabór do kursu odbywa się tylko kilka razy w roku.

Zobacz strony zrobione na kursie
Strona kursu

UX w małej firmie to kurs online, w którym uczę, jak pracować strategicznie, jak wyznaczać sobie cele na stronie, jak sprawdzać, czy nasza strategia rzeczywiście działa.
Najpierw uruchamiam Twoje strategiczne myślenie, potem uczę Cię obsługi m.in. Google Analytics.
Uczę, jak skutecznie działać na stronie (i w firmie), aby nie tracić kasy i czasu.

Zapisz się na kolejną edycję kursu
Strona kursu

Dodaj do swojej strony sklep online! W kursie WP sklep uczę, krok po kroku, jak samodzielnie dodać sklep do obecnej strony na WordPressie. Pokażę Ci, jak to zrobić samodzielnie i w bezpieczny sposób. To nie jest czarna magia i nie wymaga od Ciebie umiejętności kodowania.

Zapisz się na listę oczekujących

Tutoriale wideo

Regularnie piszę edukacyjne artykuły i nagrywam krótkie edukacyjne wideo tutoriale. Poznaj serię 5 minut z WordPressem i moje inne wideo tutoriale >>
Zobacz jeden z filmów:

Lubię to

Bardzo się cieszę, że mogę się dzielić wiedzą z innymi. Cieszę się też, że wiele osób przekonuje się do samodzielnego robienia stron internetowych. To dla mnie bardzo motywujące.

Jedna z uczestniczek mojego kursu wpdlazielonych.pl napisała do mnie:

To wszystko jest po prostu niesamowite. Raptem w środę rozpoczęłam kurs, a dziś bawiłam się po raz pierwszy kodem i udało mi się zmienić kolor w pasku szablonu Sela. Z różu na żółć. Jestem w szoku. Robiłam to wszystko pierwszy raz w życiu! Wystarczyło poczytać. Zainstalować Jetpack i kierować się wskazówkami, które zostawiają ludzie w sieci.

Aż się sobie dziwię, że nie dałam za wygraną i pomimo tego, że dwaj proszeni o pomoc znajomi informatycy mnie zbyli – uparłam się i dopielam swego!

Wygląda na to, że znalazłam nową pasję. Taką, która w dodatku wydobywa ze mnie wspaniałe cechy, jak np wytrwałość. :)

Naprawdę dzięki za super kurs i fachową wiedzę. Gdyby nie kurs WordPress dla zielonych, dalej odkładałabym naukę WP.

Marta Żyśko

Chyba nikogo nie zdziwi, że te słowa przyprawiły mnie o szybsze bicie serca :)

Współpraca

Miałam przyjemność współpracować z mnóstwem fajnych ludzi, między innymi: Olą Budzyńska (Pani Swojego Czasu), Agatą Dutkowską (Latająca Szkoła), Lucyną Szaszkiewicz (FREEDOMownia), Pauliną Wierzbicką (NoaCowork), Mają ‚Santi’ Niestrój (Love by Santi), Ariadną Wiczling (Po nitce Ariadny), Urszulą Phelep (Urszula Phelep Kreatywny Marketing), Izą Kaźmierczak i Ewą Tyralik (Jestem Bogata), Agnieszką Świrską (SingLOVE),  Gabrielą Kucą (Kobieca Siła), Joanną Okrasą (Zmieniam nawyki).

To naprawdę miłe, że wciąż współpracuję z wieloma z nich.

Wystąpienia i wywiady

Lubię dzielić się wiedzą. Często robię to na konferencjach:
Spis wystąpień >>
Spis wywiadów >>

W wolnej chwili

Dużo czytam i dużo ćwiczę :)