Etapy robienia pierwszego kursu online

Online Booster INTRO cz.1

Dowiedź się, bezpłatnie i bez presji, jakie są etapy robienia produktów cyfrowego. To pierwsza ważna lekcja! Zorientuj się „z czym to się je” i komu będzie smakować 🍰 Szczególnie polecam chcącym, ale się bojącym:

Techniczne aspekty robienia pierwszego kursu online (wybrane podstawy)

Online Booster INTRO cz.2

Kontynuacja ONLINE BOOSTER INTRO. Odpowiadam na częste pytania: – Czy muszę mieć stronę, aby postawić kurs online? – Jaką platformę wybrać? ✍️ W przygotowaniu.

O stronach biznesu

Podcast

Podcast dla osób, które planują lub prowadzą BIZNES ONLINE w Polsce. Masz stronę, masz kurs online, robisz e-booki i chcesz to wszystko sprzedawać i pomagać swoim klientom. Super trafiłaś i trafiłeś. Opowiadam o różnych aspektach prowadzenia własnej firmy: ofercie, projektowaniu i tworzeniu skutecznych stron internetowych, UX-ie, psychologii biznesu.

CO TO JEST SEO?

Przewodnik o SEO dla mikro przedsiębiorców

Słyszysz o SEO, ale nie wiesz od czego zacząć i co to jest? Pobierz mój e-book. Zdecyduj bezkosztowo, czy SEO jest dla Ciebie:

Przemyślenia, które spisuję

Blog

Przeczytaj przemyślenia związane z biznesem, produkcją produktów online, strategią w biznesie online, zdrowiu psychicznym kiedy prowadzimy firmę:

Myślnik biznesowy

Newsletter

Mój główny kanał rozmowy z Tobą. Tu piszę co w moim biznesie piszczy, o premierach, bonusach, promocjach:

JAK ZROBIĆ STRONĘ W 2024

5-dniowy kurs mailowy

Bezpłatny minikurs mailowy, który pomoże Ci podjąć lepsze decyzje podczas robienia strony. Kurs jest dla osób zupełnie początkujących i myślących o sobie jako “nietechniczne”. Zapisz się, aby dostać 1. lekcję:
Koszyk
Scroll to Top