„Jestem bardzo kreatywną osobą, obdarzoną ogromną wyobraźnią, a to, że updatuję wtyczki, czy ustawiam automatyczne tworzenie kopi zapasowych, trzyma mnie przy ziemi. W dobrym sensie.”

Strona Basi zrobiona z kursem WP DLA ZIELONYCH

To wpis z serii Historie klientów, w której oddaję głos klientkom. To ich historie zrobienia strony, sklepu czy wdrożenia SEO. Dziś historia Basia Metelskiej.

Oddaję głos Basi:

To będzie opowieść o…

…o radości wynikającej z poczucia sprawczości i samodzielnym stawianiu się do życia. Kupiłam sobie Twój kurs „WordPress dla zielonych” – czy to się tak nazywało? W 2021 roku. Czekałam na niego kilka tygodni, zapisana na listę rezerwowych, a potem z wypiekami oglądałam wszystkie lekcje. Kupiłam domenę, zadawałam przygotowane przez Ciebie pytania firmom hostingowym (początkowo ich nie rozumiałam) i krok po kroku zrobiłam bardzo prostą, ale funkcjonalną i dla mnie wystarczającą stronę basiametelska.com.

Powrót do Pracy

Dla mnie było to bardzo ważne, bo wcześniej przez lata zarządzałam zespołami, które implementowały wypracowane przez nas pomysły. A tą stroną wracałam do pracy po urodzeniu dziecka i w zupełnie inny sposób: robiąc wszystko samodzielnie.

Poczucie Sprawczości

Dla mnie to poczucie sprawczości i wykonywanie takich czynności jest niezwykle cenne. Jestem bardzo kreatywną osobą, obdarzoną ogromną wyobraźnią, a to, że updatuję wtyczki, czy ustawiam automatyczne tworzenie kopii zapasowych, trzyma mnie przy ziemi. W dobrym sensie.

Codzienne Zajęcia

Na co dzień wspieram w budowaniu karier i biznesów opartych właśnie na twórczości, kreatywności i zarządzaniu. Robię to poprzez sesje coachingowe, mentoringowe i konsultacje. Wiem, że przeplatanie pracy twórczej na aktywności bardziej mechaniczne i przewidywalne jest również stabilizujące dla wielu moich klientów.

Nowe Wyzwania

W ślad za ośmieleniem się i zrobieniem samemu, no nie do końca, bo z Tobą ;) mojej strony www, poszły następne zmiany: prowadzę od ponad roku sama własną księgowość. Ja, jakby nie było, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, no dobrze, mam też MBA z Berlin School of Creative Leadership, ale tam nie uczyli, jak wypełniać druki do ZUS :)

Niezależność

Podoba mi się wynikająca z tego niezależność, to, że sama mogę w każdej chwili updatować moją stronę, bezkosztowo zmieniać jej treści, w ślad za zmianami w moim biznesie – dla mnie to jest super. No i czerpię z tego do dziś dumę, choć strona nie jest idealna, ale zupełnie nie o to chodzi. Ma treści, które są istotne.

Poczucie Wartości

Kiedy to myślę, czuję się trochę jakbym po latach dzięki tej stronie www zeszła z tej wieży zarządu do ludzi i wykonywała „zwykłe” zadania. Podoba mi się tu znacznie bardziej. Energia bierze się z działania, o tym często mówię na sesjach.

Wdzięczność

Jestem Ci bardzo wdzięczna, Ewelino, i wielokrotnie polecałam Ciebie i Twoje kursy moim klientom. Sama czekam teraz na szkolenie o budowie sklepu – to mój następny krok.

Parada Śmiałości

Na koniec jeszcze opowieść o moim synku: w zeszłym roku na wakacjach właśnie, zachęcałam go do pierwszych solo zakupów – czekałam pod sklepem lub dodając pewności patrzyłam z balkonu. Zawsze pozwalałam zachować mu resztę – kiedy uzbierał sobie 10 PLN wydał je na 5 kolorowych i mięciutkich, zwierzątkoglutków z automatu. Ustawił je na stole i zawołał mnie, mówiąc: zobacz Mama, to parada śmiałości!

Tak patrzę na swoją stronę.


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Scroll to Top