„Jestem zdziwiona, że tak szybko widzę efekty”

To wpis z serii Historie klientów, w której oddaję głos klientkom. Dziś historia nauki SEO z SEO DLA ZIELONYCH! Krótka i bardzo treściwa. Ale HOLA HOLA, najpierw zobacz stronę Agaty: https://myora.pl/ ❤️‍🔥 Uwielbiam takie produkty i takie historie! Czuję i dumę i zachwyt, że przyciągam tak ciekawe osoby. Zobacz, o czym mówię:

SEO na stronie MYORA.PL wdrażane z pomocą kursu SEO DLA ZIELONYCH

Agata napisała do mnie, bo miesiąc temu

Kiedy poprosiłam czytelników newslettera o napisanie, czy i jak im pomogłam swoją działanością. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, ale czułam, że może być inspirująco, ponieważ przez 10 lat dostawałam setki historii klientek.

Oto co odpisała mi Agata:

Ewelino, nie wiem, czy interesują cię takie „świeże” historie…

ale jestem wdzięczna za kurs [czy. SEO dla zielonych], więc opiszę swoją. Jestem też zdziwiona, że tak szybko widzę efekty.

Rozpoczęcie Kursu SEO

Kurs SEO dla zielonych zaczęłam przerabiać jakieś 3-2 tygodnie temu. Od razu wprowadzałam zmiany. Mam markę i sklep na WP od 4 miesięcy.

Powody Zainteresowania SEO

Dlaczego zajęłam się SEO? Bo uważam, że doskonale znam mój produkt i jestem w niszy (nie mam tysiąca firm konkurencyjnych) i potrafię pisać na jego temat tak po prostu dla ludzi. Poza tym miałam do czynienia z wyceną agencji, które za obsługę SEO brały ciężkie tysiące miesięcznie z umową na rok. Po pierwsze, nie stać mnie na początku działalności na takie historie.

Po drugie, ja mam już dużą samodzielną bazę tekstów, FAQ, postów, które czułam, że po prostu muszę dostosować. Po trzecie, czułam, że zostanę naciągnięta i nie będę zadowolona z tych artykułów. Aktualnie bardzo zależy mi na jakości, bo buduję przecież „fundamenty”.

Pierwsze Efekty

Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną, ale trochę się zdziwiłam, że tak szybko widzę efekty w statystykach. Przesyłam ci screeny z Google Search oraz z programu, który pozwala mi śledzić 5 fraz kluczowych, na których najbardziej mi zależy. Statystyki tych 5 fraz to statystyki od kiedy wprowadzam SEO (jakieś 2 tygodnie).


Agato! No jakby to powiedzieć, UWIELBIAM TAKIE ŚWIEŻE HISTORIE :D Agato, gratuluję sukcesu i pomysłu na produkt. Jest świetny i na czasie. Sama jestem przed testami takiej bielizny. Trzymam za Ciebie kciuki. A Ciebie czytelniczko i czytelniku, zapraszam do SEO DLA ZIELONYCH. Z okazji 10 lat firmy jest 20% rabatu na wybrane produkty :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Scroll to Top