Dlaczego moje kursy są dostępne na rok?

Zauważyłam, że częstym hamulcem przed dołączeniem do mojego kursu WP DLA ZIELONYCH jest dostęp kursu na 1 rok. W związku z tym, chcę dziś odpowiedzieć z czego wynika taka decyzja. Dlaczego kurs WP DLA ZIELONYCH jest dostępny „tylko” na rok? Model z dostępem na rok wynika z tego, że cały czas pracujemy nad kursem oraz pracujemy z kursantami.

Na czym polega na stała praca?

  • Oferujemy wsparcie techniczne, mailowe (pakiet PREMIUM).
  • Zapraszamy ekspertów, którzy prowadzą webinary (szkolenia online) i dostają za to wynagrodzenie. To nie jest bezpłatny barter (pakiet PREMIUM).
  • Aktualizujemy filmy. Jest to najdroższa forma materiałów edukacyjnych, np. w porównaniu z PDFami. Ta forma pracy i kosztów dotyczy obu pakietów.
  • Testujemy wiele wtyczek, motywów. Ta forma pracy i kosztów dotyczy obu pakietów. Pewne wtyczki kupujemy, aby przetestować i wyrobić sobie na ich temat opinie.

Wszystkie te działania to czas + wiedza moja + osób z zespołu, to nasze regularne wynagrodzenie. Wypracowałam model, który zakłada, że jeżeli kursant chce mieć dostęp do nowości i naszego stałego zaangażowania, to oferujemy ROCZNY ABONAMENT Z OPCJĄ PRZEDŁUŻENIA. Kursant może przedłużyć dostęp. Robi to wiele osób. Niektórzy od kilku lat. Dodałam, że prawie 40% klientów PREMIUM przedłuża dostęp. Przedłużają szczególnie osoby z pakietu PREMIUM. Dlaczego? Ponieważ ten pakiet jest bardziej „żywy”. Webinary i kontakt z nami robią swoje! Dzięki temu osoba robiąca stronę czuje, że nie jest sama i ma wsparcie w trakcie problemów.

Czy można przejść z pakietu PODSTAWOWEGO na PREMIUM?

Tak. W związku z tym można spróbować z PODSTAWOWYM i do max. 3 miesięcy od zakupu można przejść na PREMIUM (za dopłatą). Nie oferuję opcji przejścia z pakietu PREMIUM na PODSTAWOWY.

Czy jest rabat na przedłużenie?

Tak, jest duży rabat. Dlatego nawet jak kursant się nie zdąży lub potrzebuje dostęp do materiałów z innego powodu, to może przedłużyć.

Więcej spokoju

Taki system rocznego dostępu i przedłużenia mają też drugie podłoże: model pozwala nam/mi nie wyskakiwać z wszędzie z szafy (marketingowo). Skupiamy się na dbaniu o obecnego klienta, zamiast tylko stale zdobywać nowych. Bardzo zależy nam na nowych klientach, to zrozumiałe (!), ale ten model pozwala nam mieć spokojniejsze podejście do marketingu. Tutaj uczciwie Ci piszę jak jest.

Jeżeli masz pytania dotyczące kursu zapraszam do KONTAKTU. Tekst pochodzi z mojego postu na Instagramie.

1 thoughts on “Dlaczego moje kursy są dostępne na rok?”

  1. Przejrzałam właśnie ofertę kursu i muszę szczerze przyznać, że jest interesujący nawet dla mnie, jako dla osoby, która posiada już własną stronę internetową. Moduł 7. podstawy SEO szczególnie mi się podoba, ponieważ chociaż już zlecam swój content marketing agencji e-marketingowej i jestem zadowolona z jej usług, to chcę wiedzieć na czym polega marketing w Internecie i poszerzać swoją wiedzę na ten temat.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Scroll to Top