Przerwa to nie jest koniec

Mój ostatni newsletter o dylematach w marketingu, szczególnie wątek o Facebooku, wywołał lawinę odpowiedzi. Dostałam ok. 90 odpowiedzi. Padł rekord. Odpisałam wszystkim, którzy napisali mailem. Przeczytałam wszystkie komentarze w ankietach. Dziękuję. Za co dziękuję? Za odzew. Za podzielenie się swoimi historiami. W sumie też za wsparcie. Poczułam, że temat dotyczy wielu osób. Ilość odpowiedzi utwierdziła mnie, że o tym trzeba zacząć rozmawiać. Postanowiłam opublikować poprzedni numer w formie artykułu. Chcę dać przestrzeń do wymiany opinii i doświadczeń publicznie: https://ewelinamuc.com/marketingowe-dylematy/

Dziś jest wyjątkowo krótki tekst. W drugim numerze Myślnika napisałam o formatach spokoju. Napisałam tam, że marzy mi się spokojne prowadzenie firmy i życia. Życie postanowiło szybko zweryfikować moje założenia! W weekend nie mogłam odpocząć. Goniła mnie myśl: jak pogodzę wszystkie tematy, które mam do zrobienia w przyszłym tygodniu? Próbowałam wymyślić idealny plan przetrwania. Próbowałam zmieścić wszystko co powinnam zrobić. Klasyczny życiowy tetris. Jakoś na spacerze udało mi się zatrzymać:

  • Może tego po prostu nie da się pogodzić? (webinarów o SEO, 2 newsletterów, codziennego prowadzenia firmy, życia prywatnego!)
  • Może z czegoś na razie zrezygnuję?

Od razu poczułam ulgę. To to. Poczułam się super dobrze na myśl, że mogę z czegoś zrezygnować. Coś zapauzować.

Postanowiłam na krótki czas zapauzować Myślnik Biznesowy i pisanie tekstów. Inwestuję bardzo dużo energii w każdy tekst. Teraz w grudniu i styczniu pracuję nad SEO webinarami. To dla mnie również bardzo angażujący czas. Postanowiłam, że na ten czas zapauzuję Myślnik Biznesowy. Może newsletter może mieć sezony jak podcast? Może zamiast tylko mówić, że jakość jest ważniejsza niż ilość, to można NAPRAWDĘ postanowić na jakość, a nie ilość. Wysyłam te pytania w świat :) Sama wiem natomiast, że ta pauza pozwoli mi:

  • na spokojnie opracować nowe numery Myślnika. Dostaniesz ciekawsze teksty. Staram się mieć dobre tematy. Życiowe. To wymaga spokojnego rozkminiania, obserwacji, pisania na spokojnie.
  • z większym spokojem i zaangażowaniem przeprowadzić SEO webinary. Ruszam dziś o 19:00 :)

Wrócę do Ciebie zrelaksowana w jeden z wtorków. Niech to będzie miły powrót i miła niespodzianka. Do usłyszenia :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Scroll to Top